Mobilní telefon Sony Ericsson xperia x8 na první pohled vyniká atraktivním designem. Skvělé je, že svému uživateli dokonale padne do ruky. Velmi pohodlné ovládání telefonu je zaručeno dotykovým displejem o úhlopříčce tři palce a operačním systémem Google Android.

Hudba, fotky, video…

Sony Ericsson xperia x8 je ideálním mobilem pro uživatele, kteří se chtějí pobavit. Jeho součástí je kvalitní hudební přehrávač a FM rádio s funkcí ukládání oblíbených stanic. Zážitek z kvalitní muziky umocňuje i možnost připojení libovolných sluchátek nebo reproduktorů, a to díky 3,5mm jack konektoru. Uživatele jistě potěší, že součástí standardního balení jsou kvalitní sluchátka, zasouvací do uší.

Mobilní telefon Sony Ericsson xperia x8 nabízí také možnost pořizovat fotografie a videozáznamy, které lze ihned nahrát na web nebo Facebook. Snadno a rychle se tak se svými blízkými či přáteli podělíte o nejrůznější zážitky. Co se týká focení snímků nebo nahrávání videí, k dispozici je 3,2Mpix fotoaparát s rozlišením až 2048 x 1536 pixelů.

Pohodlná komunikace

S chytrým telefonem Sony Ericsson xperia x8 se bude každému uživateli skvěle a pohodlně surfovat po internetu, stahovat e-maily i s přílohami, spojovat s přáteli na Facebooku či Twitteru nebo sledovat videa na YouTube. A to vše vysokou rychlostí, díky podpoře nejrychlejších WiFi či 3G sítí. K dispozici je také zabudovaný GPS přijímač a uživatelé si mohou jednoduše stáhnout libovolný navigační software, kterým se nechají spolehlivě dovést do cíle cesty.

Technické parametry

Dotykový telefon Sony Ericsson xperia x8 se nemusí stydět ani za své technické parametry. Disponuje sympatickými rozměry 99 x 54 x 15 mm (výška x šířka x hloubka) a váží 104 g. Uživatelská paměť činí 128 MB. Mobilní telefon je napájen baterií s kapacitou 1200 mAh (pohotovostní doba – 446 hodin). Na přístroj se vztahuje záruka v trvání 24 měsíců.