Samsung galaxy mini vyniká kombinací nadčasového designu s těmi nejmodernějšími technologiemi. V základním vybavení nechybí multimediální MP3 a MP4 přehrávač, který zvládne většinu známých audio a video formátů. Součástí výbavy je také kvalitní vysílač GPS, podpora vysokorychlostního připojení 3G a bezdrátového připojení WiFi. Standardní balení zahrnuje český manuál na CD, baterie, adaptér, USB kabel apod.

Zážitky z cest a výletů

Patříte-li k příznivcům fotografování a rádi pořizujete snímky z různých akcí, rodinných oslav či dovolené, Samsung galaxy mini vás rozhodně potěší. Disponuje totiž špičkovým digitálním fotoaparátem (3,15 MPx) – s možností nahrávání videa. Výhodou je, že fotografii nebo záznam, který pořídíte, můžete upravit hned v mobilu, a to pomocí video/obrazového editoru. Na své si přijdou i milovníci hudby, které jistě příjemně překvapí 3,5mm konektor pro připojení klasických sluchátek.

Systém Android

Tento špičkový model je poháněn operačním systémem Android. Dotykový displej, který osloví nejen mladší generaci uživatelů, poskytuje perfektní obraz, s úhlopříčkou 3,14″ a rozlišením 240 x 320 bodů. Tím je zajištěno velice pohodlné prohlížení internetu nebo také sledování videa. K přednostem mobilu Samsung galaxy mini patří rovněž to, že za pomoci paměťových microSD karet lze rozšířit vnitřní paměť (až 32 GB).

Mobilní telefon Samsung galaxy mini je opravdu chytrý přístroj. Umožní vám nejen pohodlnou práci s veškerými vestavěnými službami, ale i rozvíjet přátelství a komunikaci prostřednictvím sociálních sítí (s konektivitou 3G).

Samozřejmostí je aplikace s názvem SWYPE, která dává možnost psát vašim přátelům, blízkým, spolužákům či kolegům zprávy rychleji a pohodlněji. Místo běžného tisknutí jednoho tlačítka za druhým postačuje jen plynule pohybovat prstem a text zadávat pouhým spojováním bodů. Takovou možnost bezesporu ocení každý z uživatelů.