Mobilní telefon HTC Incredible S vyniká elegantním designem a nabízí vskutku ohromný displej. K dispozici má operační systém Android s HTC Sense, super rychlý procesor (1 GHz), velmi kvalitní fotoaparát a další funkce. Záleží pouze na uživateli, jak skvělého vybavení telefonu dokáže využít.

Displej rozhodně zaujme

Telefonu HTC Incredible S dominuje velký LCD displej, který disponuje úhlopříčkou čtyři palce a rozlišením 480 x 800 bodů. Displej je dotykový a využívá kapacitní technologii pro rychlé i přesné reakce (bez potřeby jakkoli tlačit na displej). Při malém osvětlení lze použít dvojitý diodový blesk. Na tomto úžasném displeji je pak hračkou a potěšením třeba brouzdat na internetu, sledovat HD video nebo si prohlížet vlastní fotogalerii.

Snadno vytvoříte ostré snímky

Co se týká fotografování, mobilní telefon HTC Incredible S disponuje kvalitním fotoaparátem s vysokým rozlišením o velikosti 8 MPx. Zvládnete s ním pořídit nejen krásné, ale také ostré fotografie. Nahrávat si můžete i video v HD rozlišení (720), které je možné ihned po uložení nahrát na server YouTube. Pokud bude chtít uživatel sdílet svá videa nebo snímky s přáteli, může bezdrátově streamovat obsah přímo na televizoru prostřednictvím DLNA.

Kvalitní zábava

S přístrojem HTC Incredible S si můžete příjemně zkrátit každou volnou chvilku. Pohybovat se je možné například na sociálních sítích, jako je Facebook nebo Twitter, pobavit se uživatel může také různými hrami nebo přehráváním oblíbené hudby. Sluchátka lze snadno připojit pomocí 3,5mm audio jacku.

Přímo v telefonu jsou uloženy mapy, a tak je k dispozici i kvalitní navigace. Navíc jsou mapy integrovány s kompasem, a proto vždy ukáží správný směr. Nejen špičkové vybavení telefonu HTC Incredible S a jeho skvělé funkce, ale také design na první pohled zaujme. Tělo přístroje vyniká příjemně zaobleným tvarem, je velice elegantní a líbivé.