Mobilní telefon Apple iphone 4 vás zaujme hned na první pohled – štíhlejším tvarem a famózním displejem. Do boje o zákazníky vyráží nejen s novým displejem, ale také s vynikajícím fotoaparátem. Všichni uživatelé, kteří hledají skvěle vybavený komunikátor, si v případě telefonu Apple iphone 4 přijdou na své.

Zbrusu nový kabát

Na rozdíl od staršího modelu (iphone G3) má jeho nástupce pozměněný design. Moderní Apple iphone 4 je například podpořen větším podílem kovových prvků, které tvoří boční lem. V kovovém rámu jsou precizně integrovány antény jednotlivých komunikačních modulů – pro GSM, 3G, WiFi apod. Atraktivní vzhled mají „na svědomí“ také skleněné prvky. Třeba displej je chráněn sklem, které není tak snadné poškrábat a které má být mnohem odolnější než plast.

Boční partie mobilu Apple iphone 4 pečlivě skrývají sadu ovládacích prvků (například ovládání hlasitosti). Další užitečné drobnosti lze najít na horním a spodním boku telefonu, včetně audio konektoru nebo mikrofonu pro eliminaci nežádoucích ruchů a zvuků v průběhu telefonování.

Spolehlivý dotykový displej

Čím se ještě může současný mobilní král Apple iphone 4 pochlubit? Například bezvadným dotykovým displejem, který nabízí špičkové rozlišení 960 x 640 pixelů, a to při úhlopříčce 3,5 palce. Těšit se můžete i na velice dobrou jemnost displeje či nádherně vyhlazený obraz. Inovací je rovněž pokrytí displeje vrstvou materiálu, který garantuje vysokou odolnost vůči poškrábání, prasknutí – a lze jej i lépe čistit.

Požitek ze hry

Špičkový mobil Apple iphone 4 uživatelům nabízí řadu vylepšení, jako je třeba možnost používat více e-mailových schránek nebo podpora multitaskingu. Co se týká hraní her, zde se výrobce zaměřil na větší požitek ze hry. Proto výbavu telefonu tvoří i senzory pohybu, jako tříosý gyroskop, digitální kompas apod.

Štíhlý přístroj mobilu Apple iphone 4 obsahuje Li-Ion akumulátor s kapacitou 1500 mAH, který slibuje sedm hodin hovoru v 3G síti. Větší výdrž, oproti předchozímu modelu, se týká také surfování na internetu (cca 6 hodin), poslouchání hudby (40 hodin) či přehrávání videa (10 hodin).