HTC Wildfire S je malý dotykový telefon, avšak s velice dobrým výkonem. K jeho přednostem patří také vyvážená sada funkcí a pyšnit se může i atraktivní cenou. Vyniká rovněž líbivým zpracováním či celkovým provedením. Jedná se o menší chytrý mobil, který má ve výbavě skutečně všechno podstatné.

Zkrátka, elegantní kousek

Na první pohled přístroj HTC Wildfire S zaujme moderním designem. Na výšku měří 101,3 mm, šířka je 59,4 mm a hloubka 12,4 mm. Hmotnost se zastavila na 105 gramech. Telefon disponuje operačním systémem Android. Kvalitní 3,2palcový dotykový displej (S-LCD) má rozlišení 320 x 480 bodů a možnost zobrazit až 16 mil. barev.

Skvělý internetový prohlížeč

S kompaktním mobilním telefonem HTC Wildfire S se velmi dobře surfuje na internetu. Je například možné doslova si užívat prohlížení více oken. Na sociálních sítích (Facebook a jiné) můžete s přáteli sdílet snímky pořízené integrovaným fotoaparátem, který disponuje rozlišením 5 megapixelů, LED diodou a také automatickým ostřením. Vyzdvihnout lze čip GPS, jehož výhodou je, že dokáže spolupracovat s mobilními sítěmi. K navigaci jsou navíc k dispozici Google Mapy v Beta verzi.

Organizační funkce

Telefon HTC Wildfire S má organizační funkce zastoupeny kalendářem, přímo provázaným s Google účtem. Mezi běžné funkce se řadí různé režimy zobrazení – denní, týdenní a měsíční. Plně funkční je u tohoto modelu i SIM Toolkit a s ním propojené GSM bankovnictví. Aplikace pro práci s Office a PDF dokumenty nejsou k dispozici.

Zdařilý hudební přehrávač

HTC Wildfire S se může pyšnit graficky zdařilým přehrávačem muziky, který nabízí možnost přehrávat skladby náhodně a také je opakovat. V mobilu nechybí ani FM rádio, které hraje v případě připojených sluchátek a nepostrádá RDS. Dá se říci, že HTC Wildfire S je designově podařeným telefonem, se slušnou výbavou.