HTC Sensation XE je opravdovou lahůdkou pro všechny, kteří prostřednictvím telefonu rádi poslouchají oblíbenou muziku. Tento přístroj má v sobě, jako první zařízení na světě, integrován soubor zvukových technologií Beats Audio. Model Sensation XE dále vyniká skvělým multimediálním zaměřením. Předností je také jeho výkonný mobilní procesor, dvoujádrový Qualcomm Snapdragon (frekvence 1,5 GHz).

Plnohodnotný poslech hudby

Mobilní telefon HTC Sensation XE nabízí svým uživatelům vysoce kvalitní a plnohodnotný poslech hudby – ve studiové kvalitě. Součástí standardního balení je i zcela nový typ špuntových sluchátek Beats. Rozsah skladby je rozšiřován do celé šířky slyšitelného zvukového pásma, a tím jsou dobarvovány jak vysoké vokální, tak i hluboké basové frekvence.

Potěší i design telefonu

U přístroje HTC Sensation XE lze ocenit nejen perfektní mobilní audio zážitek, ale také dokonalý vzhled telefonu, podtrhovaný hliníkovou konstrukcí i černou barvou s řadou červených doplňků. Zaujme také kvalitní dotykový displej, který má velikost 4,3″ a rozlišení 800 x 480 bodů a k dispozici má 16,7 milionu barev.

Užijte si super zábavu

Pokud se chcete bavit jako nikdy dříve, telefon HTC Sensation XE je pro vás správnou volbou. Například filmy na displeji vypadají bezvadně, zvuk je zcela čistý (s Hi-Fi audio technologií). Pro milovníky fotografování zážitků z cest nebo dovolených je k dispozici 8MPx fotoaparát s vestavěným bleskem.

Jestliže dáváte spíše přednost surfování na internetu, přístroj HTC Sensation XE vám umožní brouzdání na více oknech. Je zde i nástroj rychlého vyhledávání k přeskoku na encyklopedii Wikipedia nebo na YouTube. Výhodou je také nejnovější podpora Flash pro hladké pořizování videozáznamů.