HTC Desire S je doslova telefonem pro všechny, kteří vědí, co chtějí, a to co nejrychleji. Například internetové stránky se načítají během chvilky a schůzky uložené v kalendáři uživatele odkáží přímo na navigaci. Každý den tak může proběhnout přesně, jak to bylo ve vašem plánu.

Elegantní přístroj

Vzhled mobilního telefonu HTC Desire S uspokojí i náročného zákazníka. Přístroj se od předchozího modelu ve všech směrech příjemně zmenšil, klesla i hmotnost telefonu. Zachovány zůstaly sympaticky oblé tvary v jeho spodní straně. Přístroj je proveden v kompletně černé barvě. Většinu těla tvoří jeden kus kovu, a tak je pevnost mobilu při držení perfektní.

Displej a ovládání…

HTC Desire S je dalším z telefonů s operačním systémem Android, s uživatelským prostředím Sense. Jedná se o velmi rychlý a stabilní telefon, neboť k tomu má hardwarové předpoklady. Co se týká displeje (technologie S-LCD), úhlopříčka měří 3,7 palce a rozlišení je 800 x 480 pixelů. Výhodou je zlepšení v podání barev a velice dobré jsou také pozorovací úhly.

Datové funkce

Přístroj HTC Desire S obsahuje klasickou výbavu pro práci, telefonování a další funkce. Pochvalu si zaslouží například nová HTC navigace, která uživatelům snadno umožňuje (přes aplikaci Locations) stáhnout mapy přímo v telefonu na paměťovou kartu. Neomezená licence map celé Evropy lze pořídit za 50 eur.

Kvalitní zábava

V telefonu HTC Desire S nechybí hudební přehrávač, FM rádio či populární hra Teeter. Najdeme zde také čtečku s několika knižními tituly zdarma. V tomto mobilním telefonu je k dispozici Facebook i Twitter klient, a také přístup k YouTube. Pětimegapixelový fotoaparát bohatě postačuje k pořizování velmi kvalitních snímků.