Sony Ericsson Xperia x10 je moderním telefonním přístrojem, který vyniká dotykovým displejem s úhlopříčkou čtyři palce a kvalitním fotoaparátem s autofokusem. V modelu x10 je možné najít zajímavé předinstalované aplikace, jako třeba Timescape nebo Mediascape. Druhá jmenovaná aplikace umožňuje velice přehledně organizovat hudbu, fotografie nebo videa.

Technické specifikace

Sony Ericsson Xperia x10 má rozměry 119 x 63 x 13 mm (výška x šířka x hloubka) a hmotnost 135 gramů. Disponuje mimo jiné baterií o kapacitě 1500 mAh, operačním systémem Android a dotykovým displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů. Paměť telefonu činí až 1 GB (paměťová karta v balení – 8 GB).

Výkonný fotoaparát

Všichni uživatelé, kteří mobil rádi používají pro pořizování snímků či nahrávání videozáznamů, budou v případě telefonu Sony Ericsson Xperia x10 jistě spokojení. Fotoaparát (8,1 megapixelů) má k dispozici digitální zoom, automatické zaostření s automatickým rozpoznáním obličeje, stabilizátor obrazu i videa, dotykové zaostření nebo pás zobrazující poslední snímky.

Snadná práce s médii a kontakty

Jak už bylo v úvodu zmíněno, Sony Ericsson Xperia x10 nabízí speciální aplikace (Timescape, Mediascape …) pro usnadnění práce s médii nebo kontakty, a jejich provázání na sociální sítě. Z multimediální zábavy mají uživatelé k dispozici například 3D hry a také aplikace pro sledování videoklipů na YouTube.

Vícefunkční telefon za dobrou cenu

Multimediální telefon Sony Ericsson Xperia x10 je na trhu k dostání ve dvou barevných verzích – černé a bílé. Standardní balení obsahuje mimo jiné stereofonní sluchátka s handsfree, 8GB paměťovou kartu microSD či microUSB kabel pro nabíjení, synchronizaci a přenos souborů. Předností telefonu je také bezkonkurenční cena.