Samsung galaxy ace je precizně promyšlený mobilní telefon, který zaujme hned na první pohled. Vyniká minimalistickým designem a uživatele potěší jeho hladké zaoblené hrany i tenké kompaktní tělo. Předností tohoto modelu je také velký displej, možnost rychlého psaní a dokonalá sociální centrála.

Skvělé technické parametry

Telefon Samsung galaxy ace je opatřen velkým dotykovým displejem HVGA (3,5″) s rozlišením 480 x 320 bodů. Dále disponuje například výkonným procesorem (800 MHz), operačním systémem Android či interní pamětí 158 MB. Je napájen Li-Ion baterií s kapacitou 1,35 mAh a pohotovostní dobou 640 hodin.

Neomezená zábava, spousta informací

Samsung galaxy ace potěší všechny uživatele, kteří se svým mobilem rádi dělají řadu věcí. Mohou si například plně vychutnat velké množství zábavných her. Podnikatelům a dalším náročným uživatelům jsou pro změnu určeny kvalitní zpravodajské nebo finanční aplikace. Dá se říci, že možnosti tohoto mobilního telefonu jsou prakticky neomezené.

Super rychlé psaní

Špičkový přístroj Samsung galaxy ace je vybaven sympatickou funkcí Quicktype, která je založena na technologii SWYPE. Inteligentní rozhraní určuje spojováním bodů vytvořených vašimi prsty, jaký text se pokoušíte napsat. Posouváte-li plynulým pohybem prst po klávesnici (z písmenka na písmeno), telefon přesně cítí, co chcete vyjádřit.

Dokonalá komunikace

Samsung galaxy ace nabízí uživateli plně integrované jednostránkové rozložení. V něm se pohotově zobrazuje telefonní seznam, rychlé zprávy, e-maily i sociální sítě. Své kontakty si uživatelé mohou libovolně uspořádat ve čtyřech různých formátech, jako jsou Informace, Historie, Aktivita a Média. Samsung galaxy ace je nejen telefonem s řadou praktických funkcí, ale také se sofistikovaným designem – pro všechny, kteří rádi sledují moderní trendy.