Mobilní telefon Samsung galaxy s ii vyniká lehkostí, je tenký a hlavně skvěle vybavený. Je opravdu důstojným nástupcem oblíbeného Galaxy S. Směle jej můžeme považovat za jeden z mála chytrých mobilů, který je vybaven dvoujádrovým procesorem. Vyniká jak nebývalým výkonem, tak pestrou škálou pracovních a zábavných funkcí.

Novinka na trhu

Samsung galaxy s ii je relativní novinkou, díky už zmíněnému kvalitnímu dvoujádrovému procesoru. Není to však jediná přednost tohoto modelu. Za pochvalu stojí také špičkový Super AMOLED Plus, vynikající fotoaparát, tenké tělo nebo nízká hmotnost. Držení telefonu je jisté a pohodlné, k čemuž přispívají jemně zaoblené hrany (mobil „neřeže“ do dlaně).

Bezvadná konstrukce

Tenký může být Samsung galaxy s ii právě díky plastové konstrukci. Dá se říci, že nejpevnější součástí konstrukce je displej se svým krycím sklem. Plastové díly byly skvěle slícovány, jsou skoro neviditelné a mobil je dokonale pevný. Ocenění si zaslouží také kryt baterie, který je vyroben z tenkého plastu a na místě pevně zacvakne.

Nový displej

Mobilní telefon Samsung galaxy s ii je opatřen novým displejem, s úhlopříčkou 4,3 palce a rozlišením 800 x 480 pixelů. Vylepšená technologie (Super AMOLED Plus) navíc přináší ještě lepší kvalitu obrazu, než na jakou jsou zvyklí uživatelé předchozího modelu. Nejen špičkový displej, ale také výdrž baterie je příjemným překvapením. Telefon má skvělou výdrž i při opravdu vysokém vytížení.

Vlastní aplikace pro telefonování

Samsung galaxy s ii disponuje pro telefonování svou vlastní aplikací, která nabízí snadno přístupné možnosti volání, ale i videohovorů nebo přímého poslání zprávy na vybraný kontakt. Aplikace nabídne uživatelům na velkém displeji skutečně velkorysá tlačítka, takže splést se při jakékoliv volbě je nemožné.

Skvělá zábava

Milovníkům muziky Samsung galaxy s ii nabízí Music Hub pro práci s hudbou, zatímco fanouškům literatury je určen Readers Hub. Umožňuje předplatit si třeba noviny nebo časopisy, případně nakupovat knižní tituly. Specialit, které tento špičkový mobil může zákazníkům nabídnout, je samozřejmě ještě mnohem více.