LG GM360 Viewty je mobilním telefonem, který disponuje vynikajícím fotoaparátem pro uchovávání vašich zážitků. Konstrukce přístroje je zhotovena z velmi odolných materiálů a doplněna o postranní kovové části. Osobitý styl a kompaktní rozměry podtrhují povedený design tohoto modelu.

Mobil, který zaujme

Telefon LG GM360 Viewty má rozměry 108 x 53,1 x 12 mm a váží pouhých 94 gramů. Displej přístroje je dotykový a má úhlopříčku tři palce. Disponuje rezistivní technologií, která je uzpůsobena pro ovládání prsty nebo stylusem. Rozlišení displeje činí 240 x 400 px a počet zobrazených barev se zastavil na čísle 262 tisíc. Součástí standardní výbavy LG GM360 Viewty je Li-Ion baterie o kapacitě 9 mAh, s níž by měl přístroj vydržet 300 hodin v pohotovostním režimu (nebo 3 hodiny volání).

Snímky z cest

Předností mobilu LG GM360 Viewty je hlavně skvělý 5Mpx fotoaparát, který dokáže zachycovat snímky s lehkostí a náležitou kvalitou. Je možné volit režim blesku, vyvážení bílé, režim makro, velikost fotografií, samospoušť, zaostření a také úložiště. Integrovaný fotoaparát využívá funkci optic-all-zoom, která má garantovat ostrost fotografií (nejen na střed).

Poslech hudby

Hudební přehrávač telefonu LG GM360 Viewty přehledně řadí muziku do kategorií, jako jsou interpreti, alby, žánry a seznamy skladeb. Mezi skvělými funkcemi přehrávače lze najít například možnost hodnocení skladeb hvězdičkami. Ekvalizér zahrnuje celkem pět stylů. Přehrávanou skladbu si může uživatel nastavit jako tón zprávy, vyzvánění, spuštění telefonu či jeho vypnutí.

K dispozici je také FM rádio, ke spuštění potřebuje sluchátka, ale dokáže hrát i reproduktorem. Z běžných funkcí obsahuje telefon LG GM360 Viewty například webový prohlížeč s RSS čtečkou, vyhledávání Google, světový čas, budík, organizér nebo nástroje, včetně kalkulačky či převodníku jednotek.